Пн-Пт с 09:00 до 19:00 Сб-НД с 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Визначаємо підробку

У наш час ринок завалений величезною кількістю підробок на товари відомих марок. І, на жаль, далеко не всі вони відповідають всім показникам якості і відповідають вимогам, що пред'являються компанією до оригіналу. При покупці підробки, т. Е. Неоригінального товару, про існування якого вказаний виробник навіть не здогадується, є тільки вигода продавца.Так ось, щоб у вашому житті таких ситуацій не відбувалося або було набагато менше, пропонуємо вам кілька способів, як відрізнити оригінальний продукт компанії reebok.

- Маркування. Кожна окрема одиниця товару обов'язково маркується. Отже, уважно вивчаємо етикетку і текстильний ярлик на речі.

- Артикул. Компанія reebok привласнює кожної речі унікальний номер, який відрізняється від всіх інших і дозволяє ідентифікувати модель серед іншої продукції компанії. Ці номери закріплюються в каталогах, прописуються на етикетках і ніколи не повторюються в інших моделях.

При покупці взуття порівняйте артикул на коробці, етикетці і ярлику, який розташовується або на внутрішній стороні язичка, або в верху п'яткової частини. Він повинен бути однаковий. Якщо ви самі не можете визначити, де знаходиться артикул, попросіть продавця показати його вам, ми думаємо, він вам не відмовить. Якщо ви сумніваєтеся в оригінальності, попросіть каталог, знайдіть модель по артикулу в каталозі і порівняйте зовнішній вигляд

- Штрих код. З 1994 року майже все своє виробництво компанія reebok перенесла в треті країни світу, щоб збільшити обсяг продукції, що випускається і знизити витрати. Зараз, прийшовши в фірмовий магазин, ви не побачите інформації про те, що продукція зроблена в Німеччині. І це не повинно бентежити вас. Це нормальний економічний підхід, застосовуваний практично всіма світовими виробниками. Так ось, що дає нам штрих код. Майже всім зараз відомо, що перші дві цифри штрих-коду позначають країну-виробника. На штрих-коді продукції компанії reebok, не залежно від країни-виробника, проставляється КОД НІМЕЧЧИНІ, т. Е. Три перші цифри - від 400-440.

- Номер партії. На кожній одиниці оригінальної продукції компанія-виробник проставляє номер партії. Виглядає він у такий спосіб (приклад): PO # 105863985. Кросівки "справжні" якщо:

- номер партії вказано взагалі;

- номер партії, вказаний на коробці, етикетці і розмірних ярликах в кросівках однаковий.

adik_original

- Розмірність. Компанія reebok застосовує стандартно розроблену систему розмірів. Взуття маркується розмірним ярликом, на якому вказується сітка, дата виробництва, код фабрики, номер партії і унікальний код кожного кросівка, неоднаковий для однієї пари.

На ярлику проставляються п'ять розмірних шкал: US (американський), UK (англійська), D (німецький), FR (французький), Jр (японський), CHN (Китай).

 - Зовнішній вигляд. Про те, що якісне взуття видно відразу, мабуть, сперечатися ніхто не буде. Але все одно краще зайвий раз переконатися, покриття в руках і уважно розглянути свою майбутню покупку.

 - По-перше, колір, матеріали та особливості крою повинні відповідати зображенню і інформації про моделі в офіційному каталозі. Знайти модель в каталозі можна за допомогою артикулу.

 - По-друге, якість виконання. Оригінальну продукцію можна з легкістю ідентифікувати за зовнішнім виглядом. Рівні стежки, рівний крій, відсутність дефектів, що виникають при виробництві, наприклад деформація верху, нецілісність матеріалу.

 - По-третє, звертаємо увагу на дрібниці, а саме на фурнітуру. Reebok застосовує високоякісну фурнітуру власного виробництва, або виробництва відомих фірм. Найбільш часто використовуються замки і блискавки марок YKK, Ideal, ну і, звичайно, Reebok. Якщо ми маємо справу з пофарбованої фурнітурою, то фарбування повинна бути однотонною, без відколів і тріщин. Всі пряжки, елементи шнурівки і декоративні вставки повинні бути прикріплені щільно, без зазорів.

В даній статті наведені лише кілька способів, як відрізнити оригінальний продукт. Знання та використання цих нескладних рекомендацій вбережуть вас від покупки неякісного товару.

Всі підробки мають розмірність тільки ходових розмірів, як правило якщо це взуття то розмір 42-46.